Realizacje

23.11 2018

Młynfit – nowoczesny fitness w Starym Młynie

MŁYNFIT : Klimatyczny klub na trasie Warszawa-Lublin, to wyjątkowe miejsce, w całości wyposażone przez naszą firmę w najnowocześniejszy sprzęt cardio oraz siłowy, a także akcesoria do treningu funkcjonalnego i fitness.

19.07 2018

BH Fitness w Dynamic Fitness Olsztyn

Zapraszamy do zapoznania się jak prezentuje się sprzęt BH fitness linii komercyjnej TR Line oraz m.in. rower do spinningu BH Duke H920 w klubie Dynamic Fitness.

19.07 2018

Pavigym w przychodni ortopedycznej Orto-Med Sport

W ostatnią niedzielę przeprowadziliśmy szkolenie PRAMA PAVIGYM w przychodni ortopedycznej Ortomed przy ul. Hożej w Warszawie. Szkolenie poprowadził Tom Dempster – certyfikowany Master Trener Pavigym.

06.06 2018

Uniwersytet Mari Curie Skłodowskiej w Lublinie

Do Centrum Kultury Fizycznej przy ul. Langiewicza 22a w Lublinie dostarczyliśmy podłogi fitness Pavigym!
Podłogi Pavigym to nie tylko najwyższej jakości podłogi sportowe, ale również narzędzie treningowe, które powstaje dzięki systemowi wzorów wykonanych na nawierzchni.

29.05 2018

Hotel Oskar w Puławach – doskonały przykład siłowni hotelowej

W nowoczesnym hotelu nie może zabraknąć sprzętu fitness.! W Puławach przy bulwarach wiślanych wyposażyliśmy siłownię hotelową.

29.05 2018

“Najnowocześniejsza szkoła w Polsce” ze sprzętem BH Fitness

Jedną z naszych ostatnich realizacji przygotowaliśmy dla szkoły podstawowej w miejscowości Zielonki Parcele, która została ogłoszona “najnowocześniejszą szkołą w Polsce”.

18.10 2017

Wyposażenie siłowni hotelowej w sprzęt BH i Vision Fitness

Mieliśmy przyjemność wyposażyć kompletną siłownię hotelową w sprzęt siłowy BH TR Line, cardio marki Vision Fitness z linii 60, z certyfikatami klasy “S” do użytku komercyjnego, z koncernu Johnson Health Tech. Ltd oraz akcesoria.

17.10 2017

Alter Ego Fitness Club

Zapraszamy do nowocześnie wyposażonej strefy cardio w sprzęt najwyższej klasy Vision Fitness z koncerny Johnson Health Tech. Ltd.

19.09 2017

Sprzęt cardio BH Fitness Lk Line w klubie Hit the Gym

Zapraszamy do HIT THE GYM we Wrześni na treningi cardio na naszym sprzęcie komercyjnym najwyższej klasy BH LK Line.

Facebook