Profesjonalny sprzęt fittness

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją szeroko pojętego sprzętu fitness. W branżowej nomenklaturze spotykane są różne określenia definiujące jego zastosowanie. Na przykład: domowy, półkomercyjny i komercyjny. Nasza oferta została podzielona właśnie według tych określeń. W przypadku tego pierwszego, niewiele trzeba wyjaśniać – są to różnego rodzaju urządzenia cardio i maszyny siłowe, przeznaczone do użytku domowego, objęte 24 miesięczną gwarancją. Ponieważ znajdujecie się Państwo w zakładce sprzętu komercyjnego, poniższy tekst skupia się przede wszystkim na dwóch ostatnich: sprzęt komercyjny, objęty 24 miesięczną (lub więcej) gwarancją i sprzęt półkomercyjny, objęty 12 miesięczną gwarancją, ze względu na przystosowanie do lżejszego użytkowania niż na klasycznej siłowni w klubie fitness. Profesjonalny sprzęt fitness to ten, który musi wytrzymać cały dzień eksploatacji, bez ograniczeń na liczbę użytkowników i ich poziom zaawansowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt fitness (maszyny cardio, maszyny siłowe, rowery do indoorcyclingu i akcesoria fitness), który bez problemu dopasujecie do Swoich potrzeb w zależności od liczby użytkowników korzystających dziennie z siłowni, standardu, efektu jaki chcecie uzyskać i oczywiście ceny.

Na szczycie oferty znajdują się maszyny cardio firmy True, które charakteryzują się majestatycznym designem, masywną i stabilną konstrukcją oraz najwyższą jakością, która wręcz przytłacza. Do tego każde urządzenie możemy wyposażyć w multimedialne ekrany dotykowe wykonane w technologii LED o wysokiej rozdzielczości, które dosłownie pękają w szwach od programów treningowych i możliwości multimedialnych umożliwiających korzystanie z Internetu, oglądanie TV lub słuchanie muzyki. Jak przystało na profesjonalny sprzęt fitness klasy Premium, wszystkie urządzenia są objęte 5-cio letnią gwarancją z możliwością jej rozszerzenia.

Pod względem szerokich możliwości zastosowania klasą samą w sobie jest oferta firmy Vision Fitness, należącej do jednego z największych koncernów produkujących profesjonalny sprzęt fitness do siłowni – Johnson Health Tech. Co. W tym przypadku znajdziemy tu maszyny eliptyczne, rowery treningowe, bieżnie i rowery do indoorcyclingu oraz maszyny siłowe. Charakteryzują się one wysoką jakością, ergonomicznym designem i są łatwe w obsłudze. Zarówno maszyny cardio jak i maszyny siłowe objęte są dwuletnią gwarancją komercyjną.

Do siłowni o małym natężeniu ruchu (np. do hoteli, szkół, SPA itp.) proponujemy sprzęt fitness z tak zwaną roczną gwarancją półkomercyjną hiszpańskiego producenta BH Fitness. Tak jak w przypadku Vision Fitness znajdziemy tu maszyny cardio, maszyny siłowe oraz rowery do indoorcyclingu. W tym przypadku również dostajemy gwarancję, że jest to profesjonalny sprzęt fitness nadający się do użytku komercyjnego i nadal będzie on solidny i łatwy w obsłudze.

W profesjonalnej siłowni nie może także zabraknąć niezawodnych akcesoriów. W przypadku firmy TKO, już sama nazwa mówi wiele – techniczny nokaut – oferowany sprzęt bije na głowę konkurencję pod względem jakości, ergonomii i wytrzymałości . Marka powstała w 1996 roku w USA i jest liderem w świecie wyposażenia sportowego. Początkowo specjalizowała się w akcesoriach do boksu. Dziś oferta zawiera także najwyższej jakości akcesoria fitness oraz różnego rodzaju ciężary takie jak hantle, sztangi, czy kettlebells. Prosty design, połączony z najwyższą jakością idą w parze z przystępną ceną.

Podłogi firmy Pavigym są dla tych, których nie interesują ogólnodostępne rozwiązania dostępne na rynku, albo nie znaleźli do tej pory produktu, spełniającego ich wymagania. Pavigym to jedyny produkt klasy Premium w śród podłóg fitness dostępnych na polskim rynku, objęty 5 letnią gwarancją. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, do którego potrzebna jest wykładzina, możemy dobrać podłogę pod kątem przyczepności, absorbcji uderzeń, amortyzacji, wytłumienia a także koloru i designu – tego nie potrafi nikt inny! Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości treningowych proponowanych przez firmę Pavigym, zapraszamy do zakładki Podłogi.

podłoga fitness pavigym Trening funkcjonalny

Na pewno odradzamy Państwu kupowanie w sprzętu domowego pod kątem użytku komercyjnego, który po krótkim czasie eksploatacji w siłowni w końcu odmówi posłuszeństwa, a ponieważ nie był używany zgodnie z zaleceniami producenta, nie będzie on podlegał gwarancji i koszty naprawy trzeba będzie ponieść samemu. Wyposażenie siłowni w tego typu sprzęt nikomu nie wyjdzie na dobre.

Facebook