Marki

BH Fitness

Historia grupy BH sięga 1909 roku. Początki firmy związane były z produkcją broni, a następnie rowerów, jednak ok. 1960 roku, wraz ze wzrostem zainteresowania i rozwojem branży fitness rozpoczęto produkcją tego typu sprzętu. W ten sposób w 1986 roku z grupy BH wyodrębniła się z grupy spółka specjalizująca się m.in. w produkcji rowerów, bieżni, urządzeń siłowych oraz maszyn eliptycznych.

Dziś Exercycle S.L. jest obecne w ponad 65 krajach na wszystkich kontynentach. Jako jeden z pierwszych producentów sprzętu fitness otrzymał certyfikat zgodności ze standardami ISO 9000 oraz jako jeden z niewielu producentów posiada wciąż fabryki na terenie Europy (w Hiszpanii).

BH Fitness stworzył trzy linie sprzętu odpowiadające różnym wymaganiom oraz o różnym przeznaczeniu. Linia profesjonalnych urządzeń skonstruowanych, tak by wytrzymać ciągłą pracę w klubach fitness, ośrodkach sportowych ..itd, sprzęt „Light Commercial”, który posiada cechy maszyn profesjonalnych, ale przeznaczony jest do użytku mniej intensywnego (świetnie sprawdza się w małych siłowniach, damskich fitness klubach, hotelach..itd.), a także wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Facebook