Sprzęt do siłowni

Z każdym miesiącem zwiększa się liczba naszych nowych i co najważniejsze, zadowolonych klientów. Co miesiąc dostarczamy maszyny siłowe, sprzęt cardio, akcesoria i podłogi do siłowni na terenie całego kraju. Nasz sprzęt do siłowni  wybierają kluby fitness, które do tej pory współpracowały z wieloma różnymi dostawcami i mają spore doświadczenie w wyborze najlepszego asortymentu. Dzięki wysokiej jakości, atrakcyjnemu designowi i najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym sprzęt z naszej oferty znajduje się w ścisłej czołówce sprzętu dostępnego na polskim rynku.

Zone Fitness w Warszawie

Na początku Listopada do klubu Zone Fitness w Warszawie dostarczone zostały maszyny siłowe z obciążeniami olimpijskimi firmy TKO z najnowszej kolekcji. Jest to sprzęt do siłowni najwyższej klasy, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, już drugi rok. Charakteryzują się solidną konstrukcją, atrakcyjnym designem- w tym przypadku flagowy krwisty czerwony) i konkurencyjną ceną. Wszystkie maszyny mają 10 lat gwarancji na ramę, 5 lat na obciążenia, 3 lata na elementy ruchome i rok na tapicerkę.

Doskonałym dodatkiem do strefy siłowej, poza rewelacyjnej multistacji 5-cio stosowej TKO 9865MS z dwustronnym wyciągiem, jest brama funkcjonalna firmy BH Fitness. Model FTM360 jest wyposażony w cztery osobne stosy, cztery wyciągi, monkey bars, stanowisko do rozciągania i podciągania, poręcz do pompek szwedzkich oraz platformę plyometryczną. Brama daje możliwość treningów personalnych oraz grupowych. Całość dopełniają akcesoria firmy TKO, takie jak battleropes, kółka gimnastyczne, uprzęże do treningu podwieszanego oraz różnego rodzaju obciążenia, przyczepy i sztangi. Uzupełnieniem strefy są maszyny siłowe ze stosem firmy BH Fitness do ćwiczenia dolnych partii mięśni.

Perzcourt w Pruszkowie

Absolutnym strzałem w dziesiątkę okazała się decyzja właściciela Perzcourt, o zakupie maszyn siłowych TKO w kolorze czarno – czerwonym, które doskonale skomponowały się z pozostałymi maszynami, które już wcześniej działały w klubie. W sumie dostarczyliśmy 14 maszyn na obciążenia olimpijskie (suwnice do ćwiczenia mięśni nóg, maszyny do ćwiczenia mięśni brzucha i grzbietu, maszyny do wyciskania siedząc, maszyna do wiosłowania i inne). Do tego ławki, stojaki, obciążenia i gryfy. W przypadku tego klubu zakup obejmował także maszyny cardio firmy BH Fitness z serii LK Line (bieżnie, rowery i eliptyki). Cały sprzęt do siłowni objęty jest pełną gwarancją komercyjną i w pełni spełnia oczekiwania właściciela i jego klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza oferta stała się spójna i po wielu latach doświadczeń osiągnęła szczytowy poziom. Wiedza na temat sprzętu do siłowni, którą zdobywaliśmy latami, umiejętność dostosowania do potrzeb naszych klientów, obserwacja i szybkie reagowanie na zmiany trendów w branży fitness sprawiły, że coraz więcej osób decyduje się na współpracę z nami. Zależy nam na Państwa sukcesie i dla tego oferujemy tylko sprawdzony sprzęt do siłowni i zapewniamy odpowiednią opiekę w formie szkoleń i serwisu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą sprawdzoną już ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz też:

Siłownia w domu

Podłogi do siłowni

Facebook