Akcesoria do treningu funkcjonalnego

Nie ma takiej możliwości, aby akcesoria do treningu funkcjonalnego były dostępne jako jeden uniwersalny pakiet, oferowany dla wszystkich. Z doświadczenia wiemy, że każde z Was preferuje inne akcesoria do treningu funkcjonalnego i wierzymy, że z nami skompletujecie optymalny zestaw narzędzi, który będzie służyć latami. Zaufały nam już kluby fitness, instruktorzy i fizjoterapeuci w całym kraju – czas na Ciebie!

Wybór? Prosta sprawa.

Akcesoria do treningu funkcjonalnego należy dobierać w sposób przemyślany. Pod uwagę należy brać potrzeby klientów, przydatność danego akcesorium w naszej strefie funkcjonalnej i budżet jaki możemy przeznaczyć na wyposażenie. Przeanalizuj Swoje potrzeby i skontaktuj się z nami. Razem wybierzemy sprzęt z oferty TKO lub O’live.

Del Sport poleca!

Akcesoria – gumy, taśmy, worki treningowe, kettlebells, liny i wiele innych…tak, mamy to.

Maszyny – wielofunkcyjne bramy z wyciągami umożliwiające trening grup mięśni całego ciała, wykonując ćwiczenia jedno i wielostawowe na stojąco, siedząco i na leżąco z użyciem ławki, piłki fitness i innych akcesoriów rehabilitacyjnych – miły dodatek do profesjonalnej strefy funkcjonalnej. Pamiętamy także o crossficie i stąd oferta na wiosła, przydatne do przeprowadzenia rozgrzewki.

Bramy – Jeżeli chcesz zwiększyć funkcjonalność strefy, brama będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej trafionych zakupów i relatywnie tanim. Zyskasz przy tym dodatkowe stanowiska ćwiczeń do treningu grupowego, cieszące się powodzeniem wśród klientów. Brama to skuteczne narzędzie do zwalczania monotonii, które dzięki swojej odmienności konstrukcyjnej daje durzą satysfakcję z treningu i maksymalnie angażuje osoby na niej ćwiczące. Bramy są wyposażone w półki i wieszaki, na których w uporządkowany i przejrzysty sposób umieścisz wszystkie niezbędne akcesoria do treningu funkcjonalnego.

Wzory na podłodze – coś nada nowy wymiar Waszej strefie funkcjonalnej…Podłoga, która zazwyczaj pełni tylko jedną funkcję – podłogi, nagle staje się dodatkowym stanowiskiem do ćwiczeń, przez co staje się użyteczna! Czy to nie genialne? Możesz wybrać gotowy wzór, do którego otrzymasz wykaz ćwiczeń lub stworzyć własny, wyjątkowy, niepowtarzalny, wyróżniający Cię na tle konkurencji. Amortyzacja, absorbcja uderzeń, optymalna przyczepność, ochrona akcesoriów i podłoża przed uszkodzeniami oraz wymierne korzyści estetyczne gratis:)

Zobacz też:

Trening funkcjonalny

Akcesoria fitness

Facebook