Realizacje

29.05.2018

Hotel Oskar w Puławach – doskonały przykład siłowni hotelowej

W nowoczesnym hotelu nie może zabraknąć sprzętu fitness.! W Puławach przy bulwarach wiślanych wyposażyliśmy siłownię hotelową.

Potrzeba aktywności fizycznej jest coraz bardziej powszechna. Coraz chętniej chodzimy do klubów fitness i często nie chcemy rezygnować z tej formy aktywności nawet gdy jesteśmy w podróży. Dlatego warto zainwestować nawet w niewielką salę fitness w hotelu czy pensjonacie. Doskonałym przykładem tego typu inwestycji jest Hotel Oskar w Puławach, w którym niedawno zakończyliśmy instalację sprzętu fitness. Przestrzeń 65m zagospodarowaliśmy urządzeniami marki Vision Fitness (Johnosn Health Tech.) akcesoriami marku TKO Strength&Performance oraz unikalną strefą do rozciągania Flex Area marki Pavigym.

Sprzęt Vision Fitness to urządzenia z serii 60.

W części pomieszczenia z widokiem na piękny basen zaaranżowaliśmy strefę cardio z maszyną eliptyczną, bieżnią treningową, rowerami oraz wiosłami. Po przeciwnej stronie ustawiony został wielofunkcyjny atlas treningowy oraz ławka z hantlami. Maszyny zostały dobrane tak, by można było przeprowadzić kompleksowy trening. Po oknem znaleźliśmy miejsce dla Pavigym Flex Area, podłogi, która w intuicyjny sposób wyznaczająca miejsce do rozciągania przed i po treningu. Ćwiczący może urozmaicić i jednocześnie dopełnić trening wykorzystując Pavigym Flex Area, nauczyć się nowych ćwiczeń oraz odpowiednio skorygować sylwetkę. Strefa pozwala na lepsze rozplanowanie czasu i wykorzystanie często „zapomnianej” powierzchni w klubie. Na Flex Area można ćwiczyć zarówno pod okiem trenera jak i samodzielnie, gdyż ćwiczenia rozrysowane są zarówno na podłodze jak i na module ściennym. 28 podstawowych ćwiczeń zostało podzielonych na dwie sekcje: stretching czyli rozciąganie i strengthening czyli wzmacnianie, a ikonki oraz rysunki na podłodze „prowadzą” Użytkownika, tak by wykonał ćwiczenie poprawnie. Podłoga została stworzona specjalnie z myślą o ćwiczeniach wykonywanych na ziemi. Wygodna i przyjemna, można na niej ćwiczyć w obuwiu sportowym lub na bosaka.


Hotel Oskar Business&SPA**** jest nowoczesnym obiektem znajdującym się w Puławach, przy bulwarach wiślanych, w odległości 25 metrów od brzegu Wisły. Położony jest przy trasie Puławy-Radom, odległość do centrum to 1,6 km, do Kazimierza 16 km, do Warszawy 110 km, do Lublina 48 km.
Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w spa i korzystania z naszej siłowni!
Więcej o sprzęcie vision fitness

Facebook