Realizacje

19.07.2018

Pavigym w przychodni ortopedycznej Orto-Med Sport

W ostatnią niedzielę przeprowadziliśmy szkolenie PRAMA PAVIGYM w przychodni ortopedycznej Ortomed przy ul. Hożej w Warszawie. Szkolenie poprowadził Tom Dempster – certyfikowany Master Trener Pavigym.

W ostatnią niedzielę przeprowadziliśmy szkolenie Prama, na innowacyjnej podłodze PaviGym w przychodni ortopedycznej Ortomed przy ul. Hożej w Warszawie. Szkolenie poprowadził Tom Dempster – certyfikowany Master Trener Pavigym.

Szkolenie dotyczyło zarówno części praktycznej (przykładowych treningów) jak również teoretycznej (obsługi oprogramowania) i odbyło się u w nowo otwartej placówce Orto-med w Warszawie przy ul. Hożej 35. Szkolenie miało na celu pokazanie możliwości jakie dają wzory strefy funkcjonalnej Pavigym, sposobu ich wykorzystywania w treningu motorycznym oraz rehabilitacji. Ponadto Tom Dempster (MT Pavigym) przybliżył “tajniki” oprogramowania treningowego Prama i wykorzystania potencjału jaki daje przy tworzeniu codziennych sesji treningowych. Prama Pavigym to nie tylko nowa interaktywna forma treningu, ale również świetna zabawa niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych.

Dziękujemy całemu Zespołowi Ortomed Sport za wspólnie spędzony czas i życzymy sukcesów w nowo otwartej placówce! Z takim zespołem i tak świetnym wyposażeniem jest to na wyciągnięcie ręki…

Facebook