Podłogi

logo

Pavigym oferuje pełny zakres rozwiązań w dziedzinie podłóg – od podstawowej serii wykończeniowej, poprzez najnowocześniejsze programy do treningu funkcjonalnego, aż po najbardziej zaawansowane systemy multimedialne.

W trakcie szczegółowego procesu projektowania klubu fitness, w oparciu o ofertę Pavigym, żaden z elementów nie pozostaje kwestią przypadku, dzięki czemu możliwe jest zmaksymalizowanie dochodowości inwestycji. Czytaj więcej o marce…

 

 


1.0 ONE POINT ZERO

Wyjściowa linia podłóg, od której zaczęła się cała historia firmy. Dzięki niej możliwe jest dopasowanie podłoża pod katem konkretnej dyscypliny sportu lub strefy w obrębie całego obiektu.

Zobacz więcej


2.0 two POINT ZERO

Wzory do treningu funkcjonalnego i dowolna grafika na Twojej podłodze.

Zobacz więcej


3.0 THREE POINT ZERO

Udoskonaleniem strefy funkcjonalnej z serii TWO POIN ZERO, jest jej „skomputeryzowana” wersja, tj. Functional Zone 3.0. – interaktywna, multimedialna, dająca jeszcze więcej możliwości treningowych.

Zobacz więcej


PRAMA 

Efektem wszystkich technologii i doświadczeń, zdobytych na przestrzeni 50 lat działalności firmy Pavigym, jest PRAMA – unikatowa, innowacyjna i absolutnie rewolucyjna forma treningu, na którą czekają Twoi klienci.

Zobacz więcej

Podłogi do rehabilitacji

Efektywna rehabilitacja – szybki powrót do zdrowia i satysfakcja z efektów pracy.

Zobacz więcej

Maty Fitness

Jeżeli szukaliście najwytrzymalszych mat fitness dostępnych na rynku, to właśnie je znaleźliście.

Zobacz więcej

 

Poproś o kontakt

Wyślij do nas swoje dane, a nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma Del Sport Sp. Z o.o. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
Jesteś
architektem?

Polecamy