Akcesoria Cross Fit TKO w CF Prawy Brzeg Szczecin!

CF Prawy Brzeg dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu technicznemu jest otwarty dla klientów przez 24 godziny na dobę, co jest nowością w Szczecinie. Rozbudowany system monitoringu dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa dla osób odwiedzających klub i ich pojazdów zaparkowanych na parkingu.

Zajęcia Crossfit odbywają się w grupach podzielonych zależnie od stopnia zaawansowania: INTRO (początkujący) oraz MIX (średniozaawansowani razem z pro). Oprócz zajęć stricte crossfitowych wdrażane są treningi Mobility, Stretching oraz zajęcia ogólnorozwojowe i wzmacniające na różnych poziomach wytrenowania.

Firma Del Sport, jako sponsor strategiczny zadbała o dostarczenie wysokiej jakości, certyfikowanego sprzętu amerykańskiej firmy TKO, przeznaczonego do zajęć Cross Fit: sztangi o wytrzymałości 208 000 PSI z łożyskami igiełkowymi najwyższej jakości, obciążenia talerzowe typu bumper plate, kettle i wiele innych. Nad kondycją fizyczną oraz sprawnością ruchową swoich podopiecznych czuwa wykwalifikowana i pozytywnie zakręcona kadra trenerska. Trzymamy kciuki za „Prawy Brzeg” i reprezentację klubów w trakcie zmagań zawodniczych i zdecydowanie polecamy!