WYPOSAŻENIE SIŁOWNI HOTELOWEJ

 

Siłownia hotelowa różni się od typowej siłowni w klubie fitness. Ze względu na lokację w miejscu, w którym ludzie zatrzymują się na jeden lub kilka noclegów, nie są oni zainteresowani zakupem karnetu, podpisywaniem umowy członkowskiej i nie wiadomo, czy w ogóle kiedykolwiek jeszcze do niej wrócą. Jednak odpowiednie wyposażenie siłowni hotelowej, ma wpływ na to czy klienci hotelowi będą zainteresowani z niej skorzystać i czy przy następnej okazji, gdy będą szukać zakwaterowania, wybiorą właśnie nasz hotel, ze względu na siłownię, która przypadła im do gustu.

Po całym dniu podróży, pracy albo zwiedzania targów klienci hotelu chętnie spędzą czas w ustronnym, czystym i spokojnym miejscu. Na pewno docenią wyposażenie siłowni hotelowej, które daje wiele możliwości treningowych, pozwoli im na swobodny trening bez ograniczeń, a zarazem będzie dobrej jakości i co najważniejsze – będzie sprawne. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt fitness (maszyny cardio, maszyny siłowe, rowery do indoorcyclingu i akcesoria fitness), który bez problemu dopasujecie do Swoich potrzeb w zależności od liczby użytkowników korzystających dziennie z siłowni, standardu, efektu jaki chcecie uzyskać i oczywiście ceny.

True _The worlds finest

True Fitness

Na szczycie oferty znajdują się maszyny cardio firmy True, które charakteryzuje się majestatycznym designem, masywną i stabilną konstrukcją oraz najwyższą jakością, która wręcz przytłacza. Do tego każde urządzenie możemy wyposażyć w multimedialne ekrany dotykowe wykonane w technologii LED o wysokiej rozdzielczości, które dosłownie pękają w szwach od liczby programów treningowych i możliwości multimedialnych umożliwiających korzystanie z internetu, oglądanie TV lub słuchanie muzyki. Jak przystało na profesjonalny sprzęt fitness klasy Premium, wszystkie urządzenia są objęte 5-cio letnią gwarancją z możliwością jej rozszerzenia. Ze względu na wytrzymałość i wysoką jakość inwestycja w maszyny cardio Firmy True może być szczególnie uzasadniona jeżeli zamierzamy udostępniać naszą siłownię także klientom zewnętrznym.

 

Vision Fitness

Klasą saWyposażenie siłowni hotelowejma w sobie jest oferta firmy Vision Fitness, należącej do jednego z największych koncernów produkujących profesjonalny sprzęt fitness do siłowni – Johnson Health Tech. Co. W tym przypadku znajdziemy tu maszyny cardio takie jak maszyny eliptyczne, rowery treningowe, bieżnie i rowery do indoorcyclingu oraz maszyny siłowe. Charakteryzują się one wysoką jakością, ergonomicznym designem i są łatwe w obsłudze. Zarówno maszyny cardio jak i maszyny siłowe objęte są dwuletnią gwarancją komercyjną.

 

 

 

 

 

BH FitnessHZ13_MDPRODENV_male OXFORD V_Rower blue shirt_light

Do siłowni hotelowych o małym natężeniu ruchu proponujemy sprzęt fitness z tak zwaną roczną gwarancją półkomercyjną hiszpańskiego producenta BH Fitness. Tak jak w przypadku Vision Fitness znajdziemy tu maszyny cardio, maszyny siłowe oraz rowery do indoorcyclingu. W tym przypadku również dostajemy gwarancję, że wszystkie maszyny cardio i maszyny siłowe nadają się do użytku komercyjnego i nadal będą one solidne i łatwe w obsłudze.

 

 

PAVIGYM

 

podłoga fitness pavigym trening funkcjonalny

podłoga fitness pavigym trening funkcjonalny

Ciekawie zaaranżowana, nawet niewielka sala może zadecydować o wyborze właśnie tego, a nie innego hotelu. Jednym z elementów, który ma ogromny wpływ na wystrój i funkcjonalność sali są podłogi. Hiszpańska firma Pavigym od wielu lat specjalizuje się w produkcji podłóg w branży club&wellness, od lat współpracuje z wieloma klubami fitness na całym świecie oraz sieciami hoteli takimi jak min: Hilton Hotels, Four Season, Grand Hyatt czy Intercontinental. Podłogi są wykonane z wysokiej jakości materiałów w technologii Air flooring system, która zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość „puzzli” (gwarancja 5 lat) oraz pochłaniają energię minimalizując ryzyko wystąpienia urazów. Podłogi Pavigym posiadają bardzo prosty system montażu na tzw. zakładkę, co pozwala szybko i czysto zamontować nową podłogę. Dodatkowo wykorzystano technologię firmy 3M, co zaowocowało min. nie palnością oraz łatwością w zachowaniu czystości. W ofercie Pavigym znajdują się różne rodzaje podłóg przeznaczone do różnych stref treningowych od ciągów komunikacyjnych, poprzez sale do fitnessu po siłownie.

 

TKO

W profesjonalnej siłowni nie może także zabraknąć niezawodnych akcesoriów. TKO to profesjonalne akcesoria treningowe, bez kompromisów. W przypadku firmy TKO, nazwa mówi sama za siebie -to prawdziwy techniczny nokaut. Marka powstała w 1996 roku w USA i jest liderem w świecie wyposażenia sportowego. Początkowo specjalizowała się w akcesoriach do boksu. Dziś oferta zawiera także najwyższej jakości akcesoria fitness oraz różnego rodzaju ciężary takie jak hantle, sztangi, czy kettlebells. Prosty design, połączony z najwyższą jakością idą w parze z przystępną ceną.strength-2013

Od wielu lat współpracujemy z branżą hotelarską. Rozumiemy potrzeby zarówno małych pensjonatów jaki dużych sieci hotelowych. Świadczymy kompleksowe usługi: zaczynając od projektu, poprzez dobór odpowiedniego sprzętu po instalację oraz szkolenia. Dostarczamy od podłóg poprzez ciężki sprzęt po drobne akcesoria.

Na pewno odradzamy Państwu kupowania sprzętu domowego, który podczas intensywnej eksploatacji w siłowni
szybko odmówi posłuszeństwa. Ich eksploatacja w sposób odmienny niż zaleca producent skutkuje utratą gwarancji co oznacza, że za wszelkie naprawy trzeba będzie zapłacić samemu. Wyposażenie siłowni hotelowej w tego typu sprzęt nikomu nie wyjdzie na dobre.