Marki

https://delsport.pl/marki/paviflex/

Paviflex

Firma Paviflex jest Światowym liderem w dziedzinie produkcji podłóg sportowych. Lata badań laboratoryjnych i testów zaowocowały opracowaniem najwyższej jakości materiałów potrzebnych do ich produkcji. Zarówno pianka EVA jak i guma charakteryzują się doskonałymi właściwościami. Możliwości absorpcji uderzeń, izolacji akustycznej i termicznej, a także odporność na ogień i neutralność dla zdrowia ludzkiego poddawane są rygorystycznym testom. Paviflex wyznacza trendy w świecie fitness nie tylko w kontekście estetyki, funkcjonalności podłóg, ale również w obszarze treningowym.

Paviflex dokładnie klasyfikuje swoje produkty. Podłogi różnią się pod względem grubości, gęstości, przyczepności i materiału z jakiego są wykonane. Wszystkie te elementy przekładają się na komfort użytkowania i bezpieczeństwo osób ćwiczących. Zapraszamy do galerii zdjęć: https://www.paviflexgymflooring.com/gallery

TRANSITFLEX: Recepcje i ciągi komunikacyjne
FITNESS EXTREME / FITNESS EXTREME ECO*:  Strefy wolnych ciężarów i trening funkcjonalny
FITNESS PRO / FITNESS PRO ECO*: Strefy wolnych ciężarów i trening funkcjonalny
FITNESS / FITNESS ECO*: Strefa cardio
ACTION: Fitness, zajęcia grupowe
TURFLEX: Sztuczna trawa, crossfit, trening funkcjonalny
STRETCHING: Zajęcia mentalne
YOGA: Joga
TATAMI PRO: Sztuki walki
JUNIOR: Strefa dla dzieci
CONFORTSONIC: Podkłady wygłuszające
MATY: Maty treningowe
SLIDEFLEX: Mata ślizgowa
*Podłogi Fitness, Fitness Pro oraz Fitness Extreme to podłogi z litej gumy, które występują w dwóch rodzajach: Eco oraz w wersji podstawowej. W wersji podstawowej podłogi mają jednolity kolor oraz strukturę, natomiast w wersji Eco podłogi mają gładką strukturę, ale kolor jest „nakrapiany”.  

Paviflex należy do grupy Plaginsa (https://www.grupoplaginsa.com/ ) założonej w 1983 roku w Crevillente, Alicante (Hiszpania). Grupa specjalizuje się w produkcji materiałów gumowych. Plaginsa dostarcza produkty od sektora obuwniczego, przez rolniczy, a kończąc na sportowym (produkcja podłóg fitness oraz mat treningowych) oraz produktach dla dzieci.

Facebook