Aktualności

21.04.2021

Zdobądź szczyt: PEAK TRAINER HORIZON FITNESS

Urządzenie stworzone specjalnie dla osób, które w krótkim czasie chcą osiągnąć maksymalne efekty. Peak Trainer angażuje całe ciało, dzięki czemu kształtuje sylwetkę i poprawia spalić więcej kalorii niż jest możliwe na jakimkolwiek innym urządzeniu cardio. Ponadto zostało naukowo udowodnione, że program treningowy Sprint 8 HIIT, który jest dostępny w Peak Trainer przyspiesza proces odchudzania i pomaga budować masę mięśniową […]

Urządzenie stworzone specjalnie dla osób, które w krótkim czasie chcą osiągnąć maksymalne efekty. Peak Trainer angażuje całe ciało, dzięki czemu kształtuje sylwetkę i poprawia spalić więcej kalorii niż jest możliwe na jakimkolwiek innym urządzeniu cardio. Ponadto zostało naukowo udowodnione, że program treningowy Sprint 8 HIIT, który jest dostępny w Peak Trainer przyspiesza proces odchudzania i pomaga budować masę mięśniową podczas 20-minutowego treningu.

  • Idealne urządzenie do treningu nieobciążającego stawów, o wysokiej intensywności, który przyspiesza spalanie kalorii i kształtuje sylwetkę.
  • Unikatowy system podwieszenia pedałów sprawia, że ruch jest płynny, komfortowy i zapewnia prawidłową postawę podczas ćwiczenia, a także odzwierciedla naturalny sposób poruszania się.
  • Ergonomiczne uchwyty angażują górne partie ciała i tułów do pracy, dzięki czemu w trakcie ćwiczenia na Peak Trainer pracuje całe ciało.
  • Brak prowadnic oraz kółek zmniejsza tarcie, hałas oraz zużycie materiałów
  • Wysokiej jakości materiały zapewniają wytrzymałość oraz żywotność urządzenia.
  • Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że idealnie nadaje się do domowego treningu
Facebook