Wzory strefy funkcjonalnej

Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy wzory do treningu funkcjonalnego. Jako jedyna firma posiadamy technologię, która pozwala na wkomponowanie wzorów tak, aby przetrwały wiele lat intensywnych treningów. Wzory sprawiają, że podłoga ożywa i daje dodatkowe możliwości treningowe, czego nie potrafi żaden inny produkt. Jest to doskonałe narzędzie do walki z nudą i do wyróżnienia się na tle konkurencji. Dodatkowe możliwości = dodatkowy dochód.

Dzięki akcesoriom dedykowanym dla strefy funkcjonalnej, otrzymasz dodatkowe możliwości treningowe. Dzięki nim można stworzyć dodatkowe stanowisko lub zintegrować je z innym wzorem na podłodze. Producent zaskakuje nas coraz to nowymi akcesoriami, dzięki czemu Twoja strefa będzie zawsze na czasie.

  • Hak i liny oporowe to prosty I efektywny system zaczepów, umożliwiający trening z gumami oporowymi. Wprowadź dodatkowe możliwości treningowe w zakresie wykonywania dowolnego ruchu, dzięki dodatkowemu oporowi. W połączeniu ze wzorami zyskasz nieskończona liczbę ćwiczeń na rozwój siły, gdzie jedynym ograniczeniem będzie twoja wyobraźnia.
    Dzięki aplikacji Functional Zone uzyskasz dostęp do wykazu ćwiczeń z wykorzystaniem zaczepów dla różnych wzorów na podłodze. Będziesz mógł bez problemu dobrać odpowiednie ćwiczenie pod kątem poziomu zaawansowania, w zależności od możliwości i predyspozycji fizycznych osoby ćwiczącej.
  • Mata ślizgowa – Trening opierający się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała przy użyciu minimalnej liczby akcesoriów, to nowy trend na rynku fitness. Hiszpański producent podłóg zaproponował więc matę ślizgową– nowe stanowisko do strefy treningu funkcjonalnego, do trenowania siły, równowagi, zwinności i koordynacji ruchowej. Trening na śliskiej powierzchni to doskonały sposób, by rozwijać ogólną sprawność ruchową oraz siłę, bez narażania stawów, wiązadeł i ścięgien na urazy.

Strefa funkcjonalna to nie tylko narzędzie wprowadzające element rozrywki, na który tak bardzo liczą odwiedzający siłownię. To także profesjonalne narzędzie do treningu funkcjonalnego, na którym z powodzeniem można przeprowadzić rozgrzewkę, trening główny, a także rozciąganie. Możemy prowadzić treningi grupowe, a także indywidualne. Producent zapewnia dodatkowo pakiet ponad 600 ćwiczeń do wszystkich wzorów wzorów i dostęp do portalu na którym instruktorzy znajdą cenną wiedzę na temat wykorzystania strefy, od instruktorów z całego Świata. W Polsce to rozwiązanie zostało zastosowane między innymi w klubie piłkarskim Legia.

Facebook