Realizacje

09.02.2017

Brama funkcjonalna TKO w Centrum fizjoterapii GALEN

Kolejny przykład możliwości, jakie dają bramy funkcjonalne. Naszym zdaniem absolutne “must be” w każdej strefie funkcjonalnej.

Z nowym rokiem, nowe realizacje! Zaczęliśmy od produktów firmy TKO, które od początku Lutego są używane w centrum fizjoterapii Galen w Bieruniu.

Głównym elementem zamówienia była brama funkcjonalna, wyprodukowana na specjalne zamówienie klienta. W naszej ofercie znajduje się 6 modeli bram, ale każdą z nich można zmodyfikować na wiele sposobów. W tym przypadku został przerobiony model prostej bramy funkcjonalnej 9902GC. Dzięki stanowisku z wyciągami, wstawionemu w miejsce stanowiska do podciągania, brama zyskała na funkcjonalności i okazała się bardzo sprytną konstrukcją. Dodatkowym elementem kastomizacji był oczywiście kolor. Nasi klienci mają możliwość zamawiać bramy funkcjonalne TKO w dowolnym kolorze – tyczy się to także maszyn siłowych!

Wiemy już, że fizjoterapeuci są zadowoleni z nowych możliwości treningowych, jakie oferuje im ich nowa brama funkcjonalna i robi duże wrażenie na klientach ośrodka. Wyposażeniem uzupełniającym były obciążenia typu „bumper”, gryf olimpijski oraz funkcjonalny stojak – wszystko z pięcioletnią gwarancją.

Facebook