Program do treningu funkcjonalnego

Nowa interaktywna platforma treningowa

Szukasz najlepszego sposobu na wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych w klubie, które zmotywują i przyciągną nowych Użytkowników na zajęcia? Proszę bardzo…

wprowadza oprogramowanie , nowe narzędzie motywacyjne do treningu, które zrobi ogromne wrażenie na użytkownikach, a Tobie, jako trenerowi da więcej pomysłów na każdą sesję treningową, a ponadto zwiększy funkcjonalną ofertę klubu.

to już istniejąca koncepcja stworzona przez , w której trening funkcjonalny łączy się z różnymi innymi bodźcami – iluminacją świetlną nadającą tempo ćwiczeń, muzyką, oświetleniem sali..itd. Są to już sprawdzone metody wzmocnienia doświadczenia, jakie dostarcza trening użytkownikowi. Nowy program do treningu funkcjonalnego  zwiększa motywację poprzez dodanie nowych metod treningowych: możliwość prowadzenia rejestru wyników, rzucanie wyzwań i organizowanie zawodów pomiędzy klubowiczami i całymi klubami. Wszystko po to, by stworzyć społeczność integrującą się także w sieci poprzez publikowanie osiągnięć z codziennego treningu.

Najważniejszy cel to zabawa i to nie tylko użytkowników, ale i trenerów bez uszczerbku na intensywności treningu. Centra sportowe, które już postawiły na tego typu koncepcję przyznają, że zdecydowanie zwiększyła się motywacja uczestników i rzadziej dochodzi do rezygnacji uczestników z zajęć. Na tej właśnie koncepcji bazuje nowe oprogramowanie.

Wartością dodaną programu do treningu funkcjonalnego jest tworzenie wirtualnej społeczności, w której wszystkie zaangażowane podmioty (użytkownicy, trenerzy, właściciele/inwestorzy) czerpią korzyści:

  • Interaktywne wzory na podłodze  – Od teraz użytkownicy mogą ćwiczyć samodzielnie dzięki szerokiej bibliotece ćwiczeń i predefiniowanych sesji treningowych. W ten sposób strefa funkcjonalna będzie wykorzystywana również poza grafikiem zajęć, co z pewnością wykroczy poza wyjściowe założenia inwestorów.
  • Całkowita kontrola nad sesją treningową i atmosferą w sali – 6 trybów treningowych i różne opcje konfiguracji muzyki, oświetlenia i obrazów, zapewniają pełną kontrolę nad salą dzięki tylko jednej aplikacji.
  • Kontrola tętna – Użytkownicy mogą  monitorować tętno przy pomocy własnych pulsometrów, a oprogramowanie pobierze dane by porównać je z resztą użytkowników, ewentualnie zmieniając intensywność treningu w zależności od celów treningowych.
  • Wyzwania – Możesz tworzyć zawody by zmotywować użytkowników. Możesz rzucać wyzwania innym klubom i to nawet z drugiego końca świata! Świetny sposób na stworzenie więzi i społeczności w Twoim klubie.
  • “W Chmurze” – Użytkownicy, trenerzy i kluby z całego świata będą od teraz połączeni. Dzięki tej elitarnej społeczności , będą dzielić się swoimi rekordami i zmaganiami z innymi użytkownikami, rzucając tym samym wyzwanie do współzawodnictwa innym. Jest to w tej chwili jedno z najwydajniejszych narzędzi, wspomagających użytkowników w stawianiu sobie nowych celów, podwyższaniu poprzeczki, monitorowaniu postępów i tworzeniu własnego profilu.

“Tell me what you’ve got”.

O to w pierwszej kolejności pyta swoich klientów, którym zależy na zwiększeniu konkurencyjności i atrakcyjności swoich obiektów. Szybko okazuje się, że konkurencyjne oferty mają zazwyczaj ten sam słaby punkt – brakuje w nich tzw. “Know –how”, który jest ważniejszy od samego sprzętu i stanowi największą wartość. To między innymi gotowy program dla instruktorów i dla użytkowników, który sprawia, że sprzęt staje się funkcjonalny, łatwy w użytkowaniu i daje możliwości treningowe, o których inni mogą tylko pomarzyć. Bez niego sam sprzęt okazuje się bezużyteczny, bez względu na to, jak bardzo jest zaawansowany technologicznie. Decydując się na rozwiązania z oferty, możemy być pewni, że nasi  instruktorzy zostaną odpowiednio przeszkoleni, menadżerowie otrzymają wiedzę, jak optymalnie wykorzystać swój nowy oręż, a klienci zapalą się do treningu, zanim jeszcze usłyszą magiczne słowo “Start”! Warto o tym pamiętać przy wyborze oferty.