PRAMA

TRZY…DWA…JEDEN…PRAMA!

Przyglądając się dzieciakom biegającym w kółko po boisku szkolnym z uśmiechem od ucha do ucha, często (my dorośli) uważamy to za zwykłą zabawę i jest to jak najbardziej poprawne spostrzeżenie. Jednak nie każdy z nas widzi w tym pewne przesłanie – z wiekiem nasza aktywność fizyczna przybiera poważny charakter, by z czasem uzyskać miano…mało zabawnej. Dostrzegli to trenerzy specjalizujący się w tworzeniu planów treningowych z firmy PAVIGYM. Do perfekcji opanowali „przemycanie” zasad dziecięcej gry do fitnessu. Zwieńczeniem tej koncepcji jest PRAMA.

Let’s Play!

Klient klubu fitness, wchodząc na bieżnię, zazwyczaj wie jak będzie wyglądał jego 30 minutowy trening, gdyż jest on przewidywalny. Gry natomiast, są najlepszym sposobem na monotonię. PRAMA łączy w sobie trening funkcjonalny (Energy+), oświetlenie typu LED (MOOD), oraz interaktywną podłogę (PAVIGYM 3.0) reagującą na nasz dotyk. Do tego wszystkiego potrzebny jest jeszcze odpowiednio przeszkolony instruktor (pełniący poniekąd rolę DJ’a), wyposażony w iPada z aplikacją SYNAPSE, umożliwiającą kontrolowanie całego treningu, oświetlenia i muzyki jednocześnie. Efektem jest rewolucyjny trening, przypominający  grę zespołową, co stanowi absolutny przełom w dziedzinie fitnessu. Uniwersalność polega na tym, że gra daje radość ćwiczenia w grupie, a także możliwość  współzawodnictwa. Jednak zamiast podziału na „my i oni”, mamy tu zjawisko wspierania i dopingu przez grupę. Nie chodzi tu o to, by być najlepszym. PRAMA daje niepowtarzalną możliwość,
aby wszyscy stali się lepsi.

Wsparcie

Wymierne korzyści płynące z wyżej przedstawionego treningu funkcjonalnego, opierające się głównie na zasadach kalisteniki i grywalizacji to nie wszystko. Unikatowy design stanowi doskonałą wizytówkę klubu fitness, nadając niezwykle profesjonalny i nowoczesny wizerunek, rodem z centrum szkoleniowego astronautów. Inwestując w PRAMĘ, firma PAVIGYM zapewnia wsparcie i pomoc w zakresie projektowania wnętrz, instalacji i szkolenia personelu pod kątem obsługi i konserwacji sprzętu, a instruktorzy przechodzą dodatkowe szkolenie dydaktyczne. O wysokim poziomie produktów firmy PAVIGYM może świadczyć fakt, że korzystają z nich największe kluby piłkarskie Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a od pewnego czasu także Polski. Dobra zabawa, którą zapewnia PRAMA, przypadła do gustu nawet kierowcom Formuły 1.