PaviGym seria 3.0

Koniec rutyny.  PAVIGYM 3.0 THREE POINT ZERO pobudza do treningu każdego!

Do zmodyfikowanych elementów należą: „Sprint Track” – ścieżka szybkościowa, „Square”, „Vertical” oraz „Combo”, który jest połączeniem dwóch ostatnich elementów. Na wszystkich tych elementach istnieje możliwość treningu na szybkość, zwinność, wytrzymałość, poprawę refleksu oraz koordynacji w elektryzującym otoczeniu. Instruktor prowadzi zajęcia w oparciu o program komputerowy.

Program komputerowy opracowany w oparciu o główne zasady treningu funkcjonalnego, wsparty energetyzującym oświetleniem oraz motywującą muzyką zapewni użytkownikom trening przyjazny dla duszy i ciała. Doświadczenie PAVIGYM™3.0 pozostawia niezapomniane wrażenie na członkach klubu. Sprytne połączenie światła i dźwięku, razem z sensorami pobudza najwrażliwsze zmysły, co sprawia że chcą Oni wracać po więcej, a program do obsługi jest bardzo intuicyjny i pozwala na sterowanie wszystkimi elementami treningu oraz otoczenia:

PAVIGYM SPRINT 3.0

PAVIGYM SPRINT 3.0 jest idealnym narzędziem do Treningu interwałowego, oraz rozwijania takich zdolności motorycznych jak szybkość, zwinność oraz refleks. Użytkownicy mogą systematycznie monitorować swoje wyniki i stawiać sobie nowe cele lub współzawodniczyć z innymi użytkownikami.

PAVIGYM SQUARE 3.0

PAVIGYM SQUARE 3.0 pozwala użytkownikom wybrać preferowany trening I wykonywać różne ćwiczenia, z uwzględnieniem własnego poziomu zaawansowania. Do wyboru mamy ćwiczenia na: równowagę, szybkość, refleks, koordynację, zwinność, a także na siłę i wytrzymałość. Urządzenie umożliwia trening dwóch osób na raz, wprowadzając tym samym element rywalizacji.

PAVIGYM VERTICAL 3.0

PAVIGYM VERTICAL 3.0 angażuje użytkowników w odmienny, ale równie innowacyjny i dający wiele frajdy sposób, dzięki sensorom i światłom umieszczonym na ścianie! W ramach pracy nad szybkością reakcji, do wykonywania ćwiczeń można używać nawet piłki do koszykówki. Vertical jest przykładem jednej z wielu koncepcji firmy Pavigym, polegających na tym, aby w efektywny sposób wykorzystywać każdy metr kwadratowy wolnej przestrzeni w klubie fitness – nawet ściany.

 

PAVIGYM COMBO 3.0

PAVIGYM COMBO 3.0 łączy ze sobą wszystkie możliwości treningowe urządzeń PAVIGYMTM SQUARE 3.0 i PAVIGYMTM VERTICAL 3.0, co czyni to urządzenie najbardziej wszechstronnym na polskim rynku, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w klubach fitness, a także w rehabilitacji i treningu funkcjonalnym. Użytkownicy mogą systematycznie monitorować swoje wyniki i stawiać sobie nowe cele lub współzawodniczyć z innymi.

Poproś o kontakt

Wyślij do nas swoje dane, a nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma Del Sport Sp. Z o.o. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
Jesteś
architektem?

Polecamy