PaviGym seria 2.0

Firma Pavigym jako pierwsza na świecie wprowadziła wzory do treningu funkcjonalnego. Jako jedyna firma posiada technologię, która pozwala na wkomponowanie wzorów tak, aby przetrwały wiele lat intensywnych treningów. Wzory sprawiają, że podłoga ożywa i daje dodatkowe możliwości treningowe, czego nie potrafi żaden inny produkt. Jest to doskonałe narzędzie do walki z nudą i do wyróżnienia się na tle konkurencji. Dodatkowe możliwości = dodatkowy dochód.

pavigym wzory na podłodze

 

 

Akcesoria

Dzięki akcesoriom Pavigym dedykowanym dla strefy funkcjonalnej, otrzymasz dodatkowe możliwości treningowe. Dzięki nim można stworzyć dodatkowe stanowisko lub zintegrować je z innym wzorem na podłodze. Producent zaskakuje nas coraz to nowymi akcesoriami, dzięki czemu Twoja strefa będzie zawsze na czasie.

  • PAVIGYM™ Anchor to prosty I efektywny system zaczepów, umożliwiający trening z gumami oporowymi. Wprowadź dodatkowe możliwości treningowe w zakresie wykonywania dowolnego ruchu, dzięki dodatkowemu oporowi. W połączeniu ze wzorami zyskasz nieskończona liczbę ćwiczeń na rozwój siły, gdzie jedynym ograniczeniem będzie twoja wyobraźnia.
    Dzięki aplikacji Functional Zone uzyskasz dostęp do wykazu ćwiczeń z wykorzystaniem zaczepów dla różnych  wzorów na podłodze. Będziesz mógł bez problemu dobrać odpowiednie ćwiczenie pod kątem poziomu zaawansowania, w zależności od możliwości i predyspozycji fizycznych osoby ćwiczącej. 
  • PAVIGYM™ Slide Area – Trening opierający się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała przy użyciu minimalnej liczby akcesoriów, to nowy trend na rynku fitness. Pavigym, hiszpański producent podłóg zaproponował więc SLIDE AREA – nowe stanowisko do strefy treningu funkcjonalnego, do trenowania siły, równowagi, zwinności i koordynacji ruchowej. Trening na śliskiej powierzchni to doskonały sposób, by rozwijać ogólną sprawność ruchową oraz siłę, bez narażania stawów, wiązadeł i ścięgien na urazy.

     

Functional Zone

Functional Zone to nie tylko narzędzie wprowadzające element rozrywki, na który tak bardzo liczą odwiedzający siłownię. To także profesjonalne narzędzie do treningu funkcjonalnego, na którym z powodzeniem można przeprowadzić rozgrzewkę, trening główny, a także rozciąganie. Możemy prowadzić treningi grupowe, a także indywidualne. Producent zapewnia dodatkowo pakiet ponad 600 ćwiczeń do wszystkich wzorów wzorów i dostęp do portalu na którym instruktorzy znajdą cenną wiedzę na temat wykorzystania strefy, od instruktorów z całego Świata. W Polsce to rozwiązanie zostało zastosowane między innymi w klubie piłkarskim Legia.

pavigym wzory na podłodze

 

Rozciąganie
  • Flex Area

 

  • Pilates Area

Poproś o kontakt

Wyślij do nas swoje dane, a nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma Del Sport Sp. Z o.o. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
Jesteś
architektem?

Polecamy