Podłogi do rehabilitacji

Dobra strefa do rehabilitacji to taka, która umożliwia trening i rozwój wielu cech motorycznych takich jak siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, koordynacja ruchowa i innych niezwykle istotnych w życiu codziennym jak i w sporcie. W naszej ofercie, oprócz akcesoriów, bram do treningu funkcjonalnego oraz maszyn cardio, znajdziecie Państwo specjalne podłogi do rehabilitacji ze wzorami, które zmaksymalizują możliwości treningowe i wspomogą proces rehabilitacji pacjentów.

Wykorzystanie podłóg ze wzorami w rehabilitacji

Przy projektowaniu strefy funkcjonalnej, podstawą jest podłoga. To z tą powierzchnią dochodzi do najczęstszego kontaktu i musi ona spełniać szereg wymagań – musi zapewnić optymalną przyczepność, amortyzację, wytłumienie i wytrzymałość, która gwarantuje wieloletnią eksploatację, bez uszczerbku na swojej funkcjonalności. Jako jedyni na świecie dysponujemy technologią tworzenia wzorów w podłodze, która zapewnia ich długą żywotność. Do wyboru jest wiele gotowych wzorów, ale istnieje także możliwość zamówienia własnych, w zależności od potrzeb. Do każdego wzoru producent przekazuje gotowy zestaw ćwiczeń, które mają ułatwić pracę trenerów – w sumie do dyspozycji jest już ok. 500 ćwiczeń! Podłogi do rehabilitacji zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni i dają możliwości treningowe, które wcześniej były nieosiągalne, przy użyciu konwencjonalnych narzędzi.

Korzyści z inwestycji w profesjonalne podłogi do rehabilitacji

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, sportowcy różnych dyscyplin, zaczęli wykonywać ćwiczenia wywodzące się z treningu funkcjonalnego, by poprawić ogólną sprawność ruchową. Dziś jest to już zjawisko powszechne w sporcie zawodowym i co ważniejsze, coraz więcej amatorów zaczynać korzystać z tej formy przygotowania motorycznego. Ich świadomość na temat potrzeby treningu funkcjonalnego, dedykowanego dla ich dyscypliny sportowej wciąż rośnie. Są oni w stanie sporo inwestować w swój rozwój pod kątem przygotowania motorycznego. Mam tu na myśli osoby, które decydują się rozwijać swoje pasje i marzenia związane ze sportem i w tej chwili mają na to środki oraz silną motywację. Powstaje więc duże zapotrzebowanie na ośrodki, w których uzyskają fachową wiedzę, opiekę, wsparcie, a także narzędzia niezbędne do rozwijania cech motorycznych dedykowanych ich dyscyplinie sportu. Z tego właśnie powodu, chcielibyśmy zachęcić Państwa do skontaktowania się z nami w celu uzyskania informacji na temat najnowocześniejszych i naszym zdaniem najbardziej pożądanych rozwiązań w dzisiejszych czasach, w dziedzinie treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

Facebook