NOWOŚCI HORIZON FITNESS

W ofercie pojawią się między innymi nowe rowery spinningowe z serii GR.

To co wyróżnia ten sprzęt to przede wszystkim: nowoczesny design oraz multimedialne wyświetlacze* z dostępem do aplikacji treningowych. Na serię GR składają się 3 modele rowerów spinningowych o zróżnicowanych parametrach technicznych:

GR3: To najniższy model roweru z serii GR, a zarazem najbardziej klasyczny model roweru do indoor cyclingu napędzany za pomocą łańcucha, z system hamowania opartym na tarciu. W GR3 istnieje możliwość regulacji siodełka zarówno w pionie jak i poziomie, natomiast kierownica regulowana jest tylko w pionie. Do roweru GR3 można dokupić wyświetlacz 5”LCD.

GR6: Model GR6 to pośredni model, w którym zastosowano magnetyczny system hamowania oraz pas napędowy. Aby maksymalnie dopasować pozycję treningową istnieje możliwość regulacji kierownicy oraz siodełka w pionie i poziomie. Do treningu można wykorzystywać zwykłe obuwie sportowe lub specjalistyczne buty z rowerowe, gdyż w rowerze spinningowym GR6 zastosowano pedały dwustronne z noskami oraz SPD. Do roweru GR6 można dokupić wyświetlacz 5”LCD.

GR7: To najwyższy model roweru do indoor cycylingu z Horizon Fitness, który przykuwa uwagę nietuzinkową stylistyką. W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki czemu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste. Magnetyczny system oporu zapewnia płynną, cichą pracę roweru na wybranym przez Użytkownika poziomie. Regulacja w pionie i poziomie siodełka oraz kierownicy umożliwia dopasowanie pozycji treningowej osobom o różnym wzroście i wadze. Rower wyposażony jest w dwustronne pedały: z noskami oraz SPD dla bardziej wymagających Użytkowników. Do roweru GR7 można dokupić wyświetlacz 5”LCD FitDisplay.

Do wszystkich rowerów z serii GR można dokupić wyświetlacze 5” LCD. Wyświetlacz wskazuje podstawowe parametry treningowe takie jak: czas, dystans, kalorie, puls, rpm, prędkość, a także daje możliwość ćwiczenia w oparciu o programy treningowe – interwałowe. W najwyższym modelu roweru GR7 zastosowano wyświetlacz z funkcją FitDisplay, która umożliwia połączenie tabletu/smartphone za pomocą Bluetooth z rowerem i wykorzystanie dostępnych aplikacji treningowych. Dzięki czemu trening stanie się bardziej ciekawy, motywujący, a to z kolei sprawi, że będzie bardziej efektywny np.: jeden z programów dostępnych w aplikacji FitDisplay to program Beat, który umożliwia jazdę w takt ulubionej muzyki i zmiany oporu zgodnie z rytmem wybranych utworów. Należy tylko pobrać bezpłatną aplikację FitDisplay z Appstore lub Google Play. FitDisplay zapamiętuje personalne ustawienia i dane dotyczące poszczególnych treningów, po to by Użytkownik mógł śledzić w przyszłości swoje postępy.

*Wyświetlacze dostępne są w opcji do dokupienia!

Kolejną nowością w ofercie Horizon Fitness są wiosła treningowe Oxford 6 Viewfit. Wiosła Oxford 6 Viewfit dostępne są od wielu lat w katalogu Horizon Fitness, ale co roku zyskują nowe funkcje i odnowioną stylistykę. W tym roku kolor konstrukcji został zmieniony na czarny z dodatkami niebieskiego, a wyświetlacz został wzbogacony o funkcję Viewfit. Ponadto 8 programów oraz 20 stopniowa regulacja oporu zapewniają zróżnicowany i ciekawy trening. Możliwość złożenia wioseł po ćwiczeniu sprawia, że urządzenie zajmuje mało miejsca i jest łatwe do przechowywania. Dzięki systemowi Viewfit masz możliwość połączenia wioseł Oxford 6 Viewfit i przesyłania danych dotyczących treningu za pośrednictwem aplikacji fitnessowych. VewFit ułatwia analizowanie treningu. Nie musisz ręcznie wprowadzać danych do dostępnych programów, ponieważ urządzenie zrobi to za Ciebie. Wystarczy wejść na stronę www.viewfit.com i pobrać aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android. Analizowanie danych dotyczących treningu pomaga w utrzymywaniu zdrowia i reżimu treningowego, a dodatkowo możliwość dzielenia się ze znajomymi swoimi osiągnięciami motywuje do dalszej aktywności!

Więcej Mocy!

Bieżniom Horizon Fitness dodano mocy! Poprzez chip-tuning poprawiono wydajność silników dzięki czemu zwiększono również ich moc. Gwarancja na silniki bieżni Horizon Fitness to 10 lat!

ADVENTURE 3 Viewfit do tej pory silnik o mocy 2KM, obecnie 2,5KM

ADVENTURE 1 do tej pory silnik o mocy 1,75KM, obecnie 2,25KM