TR Line

LOGO TR SERIES SOBRE BLANCO_baja

Linia urządzeń siłowych z serii TR BH Hi Power

Na Serię TR składają się urządzenia na wszystkie partie mięśni (zarówno maszyny ze stosem jak i ławki) od bram poprzez maszyny dwufunkcyjne i jednofunkcyjne, a kończąc na ławkach i stojakach. Urządzenia zostały skonstruowane z myślą o wygodzie i przyjemności treningu. Zastosowano wysokiej jakości materiały zarówno do wykończenia elementów konstrukcyjnych jaki tapicerowanych. Siedzisko z regulacją wysokości oraz pozycji pokryte zostało skórą syntetyczną antypotną dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej. Linki stalowe o średnicy 5mm w osnowie zapewniają płynną i cichą pracę maszyn, zaś stalowa konstrukcja o owalnym przekroju i grubości ścianek 4mm sprawia, że każda maszyna jest stabilna i wytrzymała.

Obciążenia stosu oznakowane są 3 kolorami, tak by Użytkownik na pierwszy rzut oka mógł dostrzec na jakim poziomie obciążenia aktualnie wykonuje ćwiczenie: łatwy, średni, trudny (odpowiednio kolor: zielony, żółty, czerwony).

CECHY TR LINE:

  • Konstrukcja stalowa o owalnym profilu i grubości ścianek 4mm.
  • Konstrukcja pokryta 3 warstwami lakieru (warstwa antykorozyjna, lakier proszkowy, lakier bezbarwny)
  • Obciążenia stosu oznakowane są 3 kolorami, tak by Użytkownik mógł łatwo dostrzec na jakim poziom obciążenia aktualnie wykonuje ćwiczenie: łatwy, średni, trudny (odpowiednio zielony, żółty, czerwony).
  • Magnetyczny selektor stosu.
  • Linki stalowe w osłonie o średnicy 5mm.
  • Wszystkie elementy regulacji oznaczone kolorem żółtym.
  • Regulacja wysokości/odległości/kąta nachylenia siedziska/oparcia/podpory w zależności od urządzenia.
  • Na każdym urządzeniu graficzne przedstawienie zaangażowanych mięśni oraz sposobu wykonywania ćwiczenia.
  • Gumowe podstawki z podstawkami regulującymi umożliwiającymi wypoziomowanie urządzenia.
  • Podstawowy kolor tapicerki – bordowy, kolor konstrukcji – szary i ciemno szary

Ponadto w urządzeniach z serii TR wykorzystano panele solarne dostarczające zasilanie do monitorów zainstalowanych w maszynach. BH Fitness jest pierwszą firmą produkującą sprzęt fitness na świecie, która wprowadziła system pozwalający na wykorzystywanie najnowszych technologii w sprzęcie fitness przy jednoczesnym zerowym zużyciu energii elektrycznej. Jako jedna z niewielu firm posiada certyfikat ISO 14001. To uznawana w skali międzynarodowej norma określająca metody wdrażania efektywnych systemów zarządzania środowiskowego. Normę tę opracowano w celu zdefiniowania reguł delikatnej równowagi między zachowywaniem rentowności i minimalizacją wpływu działalności na środowisko naturalne. Dlatego właśnie zgodnie z myślą „think green” i ogólnie panującymi światowymi trendami zastosowano w urządzeniach wyświetlacze zasilane baterią słoneczną. Dzięki czemu urządzenia nie wymagają zewnętrznego źródła prądu by wskazywać najważniejsze parametry treningu. Urządzenie można ustawić w dowolnej części klubu bez obaw, że osoba ćwicząca potknie się o przewód. Na ekranie Użytkownik może odczytać takie dane jak: ilość wykonanych powtórzeń, czas, czas pomiędzy powtórzeniami, dokładność wykonywanego ćwiczenia, ilość spalonych kalorii, masę całkowitą podnoszonego ciężaru oraz wyrażony w procentach stopień ukończenia treningu..itd. Zastosowanie wyświetlaczy w urządzeniach ma nie tylko zadanie dydaktyczne, ale również wpływa motywująco.