Bramy do treningu funkcjonalnego

Bramy do treningu funkcjonalnego Monkey Island

Za sprawą swojej skuteczności w rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej, bramy do treningu funkcjonalnego stały się niezwykle popularnym wyposażeniem siłowni. Rozwijanie takich zdolności motorycznych jak siła, wytrzymałość, czy koordynacja ruchowa ma niezwykle istotne znaczenie zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym. Bramy do treningu funkcjonalnego okazują się być niezastąpionym narzędziem treningowym dla osób, chcących poprawić lub utrzymać dobrą formę, co bezpośrednio przekłada się na lepsze samopoczucie i zwiększa ogólną odporność organizmu.

Innowacyjność bramy do treningu funkcjonalnego wynika głównie z relatywnie niewielkich gabarytów konstrukcji, która umożliwia zróżnicowany i efektywny trening kilkunastu osobom na raz. Do nowatorskich rozwiązań należy zaliczyć możliwość dowolnej konfiguracji w zależności od gabarytów pomieszczenia, potrzeb programowych i oczekiwań klientów. Firma Monkey Island oferuje szereg możliwości doposażenia swoich bram do treningu funkcjonalnego w wyciągi, trampoliny, worki bokserskie, platformy i poręcze. Stanowiska ćwiczeń zostały zaprojektowane tak, aby można było dodatkowo przymocować różnego rodzaju liny, gumy lub taśmy, które również urozmaicają trening, czyniąc go bardziej unikatowym. Każde ćwiczenie można dodatkowo intensyfikować poprzez wspomaganie się obciążeniami w postaci hantli, sztang lub piłek lekarskich. Wszystkie akcesoria są dostępne w obszernej ofercie firmy TKO.

Wybór jednego z pięciu modeli bram do treningu funkcjonalnego Monkey Island i specjalnie wyselekcjonowanych akcesoriów spowoduje, że Twoja strefa przemieni się w prawdziwy małpi gaj. Klienci będą mogli kształtować atletyczną sylwetkę, poprawiać kondycję, wzmacniać organizm i przy okazji dobrze się przy tym bawić.

Więcej bram do treningu funkcjonalnego znajdziecie Państwo w ofercie firmy TKO.