Monkey Island

MI_300

Stworzenie strefy funkcjonalnej, w której klienci Twojego klubu osiągną wymarzoną formę i co ważniejsze chętnie będą do niej powracać, wcale nie jest trudne i nie musi być kosztowne. Taka forma treningu jest coraz bardziej powszechna i staje się dziś podstawą wielu nowych modeli biznesowych, a Monkey Island od kilku lat ze swoją ofertą, wychodzi temu zjawisku naprzeciw!

Marka Monkey Island Functionals powstała z myślą o dostarczeniu klientom prostych i skutecznych rozwiązań dla treningu funkcjonalnego oraz zajęć grupowych, który charakteryzuje się dynamiką, różnorodnością ćwiczeń i co najważniejsze – jest najbardziej efektywny!

Produkty Monkey Island zostały starannie zaprojektowane, z uwzględnieniem wszelkich dostępnych obecnie rozwiązań i wykonane z najwyższej jakości profili, pokrytych podwójną powłoką lakierniczą, przez co cieszą się dużym uznaniem użytkowników oraz naszych klientów komercyjnych, wszędzie gdzie już dostarczyliśmy te rozwiązania. Wybór jednego z sześciu modeli bram do treningu funkcjonalnego oraz specjalnie wyselekcjonowanych akcesoriów naszych topowych marek spowoduje, że Twoja strefa przemieni się w prawdziwy małpi gaj. Klienci będą mogli kształtować atletyczną sylwetkę, poprawiać kondycję, wzmacniać organizm i przy okazji dobrze się przy tym bawić.


MONKEY ISLAND functionals  – PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DO TRENINGU FUNKCJONALNEGO

 „JUMP INTO your FUNCTIONAL JUNGLE”